Współpracujemy z

Maximus - oleje

Maximus LIOS Bioil
Olej do podłóg drewnianych

Naturalny olej do zabezpieczania podłóg drewnianych ze wszystkich gatunków drewna europejskiego i egzotycznego. Występuje w kolorach : naturalnym, cedr, oliwka, czereśnia, orzech klasyczny, biały, wenge i teak. Idealnie zabezpiecza i barwi drewno bez plam, nie powoduje powstawania nakładek. W przypadku pozostawienia podłogi jako olejowanej stosować na następną warstwę Lios Fissativo. Maximus Lios Bioil można wykończyć także lakierem Maximus Lios Lack. Opakowanie: 2 litry - naturalny i 1 litr - kolory.

 


Maximus LIOS Fissativo
Olej wykańczający

 

Olej do nakładania na Maximus Lios BioOil jedno- lub dwukrotnie, doskonale zwiększa odporność na wodę. Nadaje podłodze satynowy wygląd. Opakowanie: 2 litry.


Maximus LIOS Soft Balm
Środek do pielęgnacji
Koncentrat mydła do codziennej pielęgnacji olejowanych podłóg drewnianych. Stosuje się w zależności od obciążenia co 1-4 tygodnie przy rozcieńczeniu 1 : 10 części wody. Opakowanie: 1 litr.

 

 


Maximus LIOS Kronos
Środek czyszczący

Środek czyszczący do usuwania nadmiaru mydła Lios Soft Balm i zabrudzeń nie dających się usunąć przy pomocy mydła. Stosuje się przy rozcieńczeniu 1 : 25 części wody. Opakowanie: 1 litr.

 

 


Maximus LIOS Talita
Olej regeneracyjny

Olej naturalny do stosowania po czyszczeniu Lios Kronos. Ożywia wygląd i uzupełnia olej w drewnie. Opakowanie: 1 litr.

 


Maximus LIOS Cera
Wosk

Wosk do stosowania bezpośrednio na drewno lub oleje Lios Bioil. Opakowanie: 1 litr.


Maximus LIOS Sundeck Wood Oil
Olej do tarasów

Mieszanka olejów naturalnych i syntetycznych do zabezpieczania zewnętrznych tarasów ( przy basenach, na werandach, ścieżkach ), okien, ościeżnic, płotów i altan wykonanych z drewna. Odporny na promieniowanie UV, przeciwdziała starzeniu i degradacji drewna. Opakowanie 2 litry.


Maximus LIOS Sundeck Soap
Mydło do pielęgnacji tarasów

Do okresowego czyszczenia i odświeżania tarasów i drewna na zewnątrz.