Współpracujemy z

Berger - pielęgnacja

L 92 FITPOLISH

Bezbarwny, rozpuszczalnikowy środek do czyszczenia i pielęgnowania lakierowanych, olejowanych lub woskowanych parkietów, jak również do innych podłoży odpornych na rozpuszczalniki (kamień, tworzywo sztuczne itp.). Zawiera wosk z dodatkiem surowców naturalnych. L 92 ma wyjątkowo dużą skuteczność pielęgnacyjną i po jego naniesieniu, powierzchnię należy wypolerować.


L 93 EVERCLEAR

Wodny, antypoślizgowy środek do czyszczenia i pielęgnacji lakierowanych parkietów, PCV, linoleum i posadzek kamiennych. Łatwy sposób nakładania, bez smug i bez konieczności polerowania. Występuje w wersji półmat i mat.


L 93 EVERCLEAR Stop i Antystatik

Specjalistyczny, wodny, antypoślizgowy środek o własnościach jak L 93 Everclear, spełniający normę DIN 18032 antypoślizgową dla parkietów sportowych ( STOP ), oraz odprowadzający ładunki elektryczne( ANTYSTATIK ) zalecany wszędzie tam, gdzie niepożądane jest gromadzenie się ładunków statycznych np. w pracowniach komputerowych.


L 94 CLEANER

Wodny środek do gruntownego czyszczenia podłóg pielęgnowanych L 93 EVERCLEAR.


FILL & FINISH

Środek pielęgnacyjny na bazie modyfikowanych olejów roślinnych i wosków stworzony specjalnie do pierwszej pielęgnacji fabrycznie lakierowanego parkietu warstwowego. Zabezpiecza przed wnikaniem wody w niepokryte lakierem płaszczyzny boczne i czoła parkietu gotowego.


PAFUKI SUPER

Rozpuszczalnikowy wypełniacz do szczelin, rys i zagłębień w parkiecie (max 2 mm szerokości). Spoiwo mieszać z drobnym pyłem drzewnym i rozprowadzać po całej powierzchni parkietu. Pafuki Super po wyschnięciu szlifować drobnym papierem i lakierować dowolnym lakierem Berger-Seidle. Szczeliny szersze niż 2 mm wypełniać Pafudimą.


Aqua-Seal PAFUKI

Wodny wypełniacz do szczelin, rys i zagłębień w parkiecie (max 2 mm szerokości). Spoiwo mieszać z drobnym pyłem drzewnym i rozprowadzać po całej powierzchni parkietu. Aqua-Seal Pafuki po wyschnięciu szlifować drobnym papierem i lakierować dowolnym lakierem Berger-Seidle. Szczeliny szersze niż 2 mm wypełniać Pafudimą.


PAFUDIMA

Akrylowy wypełniacz do szczelin w parkiecie powyżej 2 mm . Pafudima jest produktem gotowym w 10 odcieniach drewna do stosowania przy pomocy pistoletu. Występije w 7 kolorach. Można ją stosować na surowy i lakierowany parkiet, a po wyschnięciu szlifować i lakierować dowolnym lakierem Berger- Seidle. Dzięki dobrym właściwościom klejącym nadaje się do stosowania jako klej montażowy.


PAFUDIMA TOP ELASTIC

Wypełniacz na bazie kopolimeru akrylowego jest bardziej elastyczną wersją Pafudimy, która daje się ściskać do 50 % i rozciągać do 100 %. Występuje w odcieniach - jesion/klon/sosna, dąb i buk.